خدمات ارسال پوش نوتیفیکیشن انبوه

مشترکین گروه سازین از هم اکنون میتوانند از شیوه جدید تبلیغاتی بنام " ارسال نوتیفیکیشن " به کاربران اپلیکیشن ها با تفکیک موضوعی و منطقه ای بشکل آنلاین ثبت سفارش انجام دهند

جهت ثبت سفارش پوش نوتیفیکیشن کافیست از طریق گفتگوی تلگرامی یا ارسال تیکت در حساب کاربری , اطلاعات تبلیغ مورد نیازتان را مانند تصویر , موضوع (4کلمه) و توضیحات(8کلمه ) بهمراه لینک جوین کانال تلگرام یا لینک وب سایت یا صفحه شما در اینستگرام را برای ما ارسال نمایید

پس از ارسال اطلاعات تبلیغ مبلغ را به یکی از شماره حساب ها , شماره کارت های دریافتی , واریز نموده و به اطلاع واحد فروش برسانید تا سفارشتان در مرحله انجام قرار گیرد.

بطور معمول ارسال نوتیفیکیشن از 24ساعت پس از تایید نهایی سفارش توسط خریدار در محدوده زمانی دلخواه مشتری انجام میشود و تا 3 الی 4 روز کاری در صفحه موبایل مشترکین برای مشاهده تبلیغ باقی خواهد ماند. در پایان 4 روز یک گزارش کلی از تعداد مشاهدات و کلیک هاییکه روی تبلیغات انجام شده است در حساب کاربری مشترک قرار خواهد گرفت ....مراحل سفارش ارسال نوتیفیکیشن در یک نگاه :

1- ثبت نام در پورتال سازین
 
 ثبت نام اختیاری است و تنها برای مشترکینی که قصد پرداخت اینترنتی , تداوم ارسال نوتیفیکیشن و مشاهده گزارشات را دارند کاربرد دارد.

2- ارسال (عکس+متن+لینک)

محتوای تبلیغات خود را مطابق با استاندارد زیر از طریق " ارسال تیکت " و یا " روشهای ارتباطی در کانال تلگرام سازین
برایمان ارسال نمایید.

 1. عنوان ( حداکثر4کلمه)
 2. توضیحات ( حداکثر8کلمه)
 3. تصویر (سایز بنر: 1280px*754px- توجه داشته باشید ۷۵۴ ارتفاع می باشد)
 4. لینک جوین کانال تلگرام ( امکان ارسال لینک اینستگرام , لینک وب سایت , لینک نصب برنامه و ... هم وجود دارد)

  توضیحات:

  لینک جوین مشابه لینک روبروست: https://t.me/joinchat/BuMbajutMWfaPIr6xxq17w

  لینک کوتاه یا همان تگ کانال (مثال : T.me/sazin یا @sazin ) برای ارسال نوتیفیکیشن مناسب نیست و استفاده نمیشود.

  امکان قراردادن هر نوع لینک مانند ( لینک نصب اپلیکیشن , لینک وب سایت یا صفحه ای خاص از فروشگاه آنلاین , لینک وبلاگ یا لینک هر نوع صفحه در شبکه های اجتماعی دیگر مانند : آپارات , اینستگرام و .. ) وجود دارد. لیکن به دلیل متداول بودن نوتیفیکیشن در جذب ممبر واقعی تلگرام بطور معمول مشتریان این تصور را دارند که تنها امکان درج لینک کانال تلگرام را دارند.

3- پرداخت مبلغ سفارش بصورت اینترنتی و یا پرداخت به شماره کارت دریافتی از " پشتیبانی تلگرام "
 
با انجام موارد فوق و تعیین حدود زمانی ارسال پوش نوتیفیکیشن ,سفارش شما انجام خواهد شد و پس از گذشت 3 الی 4 روز کاری میتوانید , درصورتیکه در پورتال کاربران سازین ثبت نام کرده اید میتوانید درخواست دریافت گزارش کلی ارسال را از واحد پشتیبانی درخواست کنید. ( به دلیل تعداد سفارشات امکان گزارشات فعلا به درخواست مشترک امکانپذیر است , لیکن بزودی این بخش هم به سرویسهای آنلاین و لحظه ای سازین افزوده میشود.
درصورتیکه سوالی دارید میتوانید هم اکنون از طریق گفتگوی آنلاین داخل تلگرام مطرح نمایید.
http://t.me/sazin


Friday, September 9, 1396� برگشت