LiveZilla Live Help

جهتـ جستجوی فایل موردنظرتان کافیست یک کلمه مرتبط با نام فایل را وارد نمایید. کلیه فایل های مرتبط با محصولات و خدمات گروه سازین در مرکز دانلود و در گروه مرتبط منتشر شده و فایل های بصورت ماهانه به جدیدترین نگارش بروزرسانی میشود.


مرکز دانلود :: گروه ها

خدمات دامین (7)
دانلود فرم های پیش فرض مربوط به ثبت دامنه و تمدید دامنه یا انتقال دامنه همراه با فرم فروش دومین یا خرید دومین منتشر شده است . فرم های پیش فرض مرکز ثبت دامنه آی آر ن. . . . . .
دیتاسنتر (0)
دانلود مرتبط با دیتاسنتر ، سرور اختصاصی ، سرور مجازی در این بخش بیشتر راهنما های مدیریت سرور همراه با توضحات مربوط شیوه های نوین مدیریت سرور ها و دیتاسنتر منتشر شده است . . .
سایر فرم ها و فایل ها (6)
دانلود فرم ها و قرارداد های پیش فرض همراه با کاتالوگ معرفی محصولات و خدمات و سایر فایل های عمومی
طراحی سایت (8)
دانلود کتاب الکترونیک آموزش طراحی وب و آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار های طراحی وب سایت و سیستم مدیریت وبسایت و دانلود نرم افزار های طراحی سایت و سایتساز.. .
فیلم های آموزش و معرفی (9)
کلیه ویدئو های آموزشی یا ویدئو های معرفی محصولات و خدمات در این بخش منتشر شده است . ویدئو های سازین به دو گروه تقسیم شده اند یک گروه فیلم های آموزش طراحی وب یا هاستینگ و . . . . .
نرم افزار پیامک (38)
دانلود فرم ها و فایل های آموزش وب سرویس و نحوه استفاده از نرم افزار پیامک پرو اس ام اس سازین
نرم افزار های کاربردی (8)
دانلود نرم افزار های کاربردی برای خریداران دامین و هاست و یا کاربران هاستینگ در این بخش انجام میشود . برخی از نرم افزار ها به طراحی وب سایت کمک میکند و برخی دیگر از نرم افزار ها بنا . . .
هاستینگ (1)
دانلود آموزش های میزبانی وب یا راهنمایی برای دانلود برخی نرم افزار های جانبی مربوط به آنتی ویروس ها یا آنتی اسپمر ها و فایروال ها در این بخش منتشر شده است . . .
کتاب الکترونیک (36)
دانلود کتاب الکترونیک در این بخش انجام میشود، کتاب های الکترونیک بلافاصله پس از سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین کاربران در بخش محصولات داخل دفترکار مجازی برای خریدار قابل مشاهده و قابل دانلود خواهد بود . . .

محبوبترین دانلودها

نقشه کدپستی کرج , نقشه محله های کرج
جهت آگاهی از کدپستی محله ها و مناطق استان البرز و شهر کرج کافیست بر روی عنوان کلیک نموده و نقشه منطقه پستی شهر کرج را دانلود نمایید . با استفاده از سامانه هوشمند پیام کوتاه سازین و آگاهی از سه رقم تا ده رفم پستی مناطق و محله ها براحتی میتوانید به پیامک انبوه به منطقه یا محله و یا حتی کوچه مورد نظرتان ارسال نمایید . ارسال پیامک به محله های شهر کرج در سامانه پیامک سازین از طریق منوی ارسال هدفمند کشوری و ارسال کدپستی امکانپذیر بوده و برای ارسال پیامک به محله های سایر شهرهای کشور نیز فقط کافیست کدپستی یا نام محله و منطقه خود را بدانید
حجم فایل: 4.79 MB
PDF دانلود کاتالوگ
برای دانلود کاتالوگ الکترونیکی سازین کافیست بر روی لینک دانلود کلیک نمایید. فایل دانلود شده محتوی توضیح در مورد محصولات و خدمات به همراه لینک مستقیم به صفحه مربوط در پورتال سازین است . با دانلود یکبار کاتالوگ سازین در هر ساعت از شبانه روز میتوانید ظرف مدت چند ثانیه به کلیه لینک های اصلی مربوط به مشخصات ، ویژگی ها و قیمت های محصولات و خدمات دسترسی داشته باشید . همانطور که میدانید محصولات و خدمات سازین همراه با امکانات و ویژگی های پورتال بصورت مدام در راستای توسعه و افزایش کیفیت در حال تغییر است ، به همین منظور بهتر است هر سه ماه یکبار کاتالوگ جدید را دانلود نمایید
حجم فایل: 1.57 MB
نقشه کدپستی اصفهان, نقشه محله های اصفهان
برای دانلود نقشه مناطق پستی اصفهان کافیست بر روی عنوان کلیک نمایید . برای ارسال پیامک به مناطق و محله های شهر اصفهان کافیست وارد پنل اس ام اس سازین شده و با استفاده از سیستم ارسال پیامک هدفمند کشوری یا ارسال کد پستی از روی نقشه مناطق پستی اصفهان با وارد نمودن دو رقم الی ده رقم پستی ابتدا نسبت به تعداد شماره موبایل فعال در منطقه مورد نظرتان آگاهی حاصل کنید و سپس نسبت به ارسال اس ام اس به تعداد دلخواه اقدام نمایید . سامانه هوشمند پیامک سازین این امکان را به شما میدهد تا به محله ها و مناطق شهرهای کشور براحتی پیامک بزنید و تا فرصت هست از این شیوه منحصربفرد بازاریابی سریعتر از رقبای خود بهره مند شوید .
حجم فایل: 761 kB
نقشه کدپستی تهران , نقشه مناطق شهرداری تهران
برای دانلود نقشه کدپستی تهران , یا دانلود نقشه مناطق شهرداری تهران کافیست بر روی لینک کلیک نمایید . با آگاهی از کدپستی بر روی نقشه تهران در صورتیکه یک نسخه نرم افزار پیامک سازین را داشته باشید براحتی برای آن منطقه پیامک منطقه ای با تفکیک کدپستی ارسال کنید .روشهای دیگری نیز برای دریافت کدپستی آنلاین و یا تبدیل کدپستی به آدرس یا تبدیل تلفن به کدپستی وجود دارد که در سایت اصلی سازین , بخش پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه توضیح داده شده است
حجم فایل: 0 B
Camtasiaنرم افزار فیلمبرداری از کامپیوتر
Camtasia : نرم افزار Camtasia Studio 8.0.4: نگارش سازگاری با نسخه های ویندوز کاربرد نرم افزار : با استفاده از نرم افزار کامتازیا استودیو میتوانید در حین کار با کامپیوتر شخصی یک فیلم به عنوان پروژه باز تولید کرده و همزمان با فیلبرداری از عملکرد شما برروی کامپیوتر میتوانید صدا نیز بر روی ویدئو ذخیره نمایید. از نرم افزار های فیلمبرداری از کامپیوتر شخصی برای ساخت فیلم های آموزشی و تیزر های تبلیغاتی استفاده میشود. پس از فیلمبرداری میتوانید با استفاده از نرم افزار تبدیل فرمت ویدئو که دربخش دانلود سازین نیز موجود است ، فرمت ویدئو را تغییر دهید. دانلود نرم افزار فیلمبرداری از کامپیوتر شخصی رایگان میباشد و بهترین شیوه برای انتشار فیلم آموزشی یا فیلم معرفی محصولات و خدمات در حین طراحی سایت ، استفاده از نرم افزار کامتازیا استودیو میباشد
حجم فایل: 244 MB


Powered by WHMCompleteSolution