آموزش ساخت ربات اینستاگرام با php

آموزش رایگان ساخت ربات اینستاگرام با زبان برنامه نویسی php

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام به  نرم افزار کاربری گفته میشود که برای برنامه نویسان ساخته شده است تا بتوانند برنامه های خود را در این شبکه اجتماعی توسعه دهند. برخی این ربات ها را با عنوان ربات همه کاره معرفی میکنند و سازندگان ربات ها بعنوان پنل ربات اینستاگرام یا بصورت اپلیکیشن ربات اینستاگرام آنرا ارائه میکنند. هر ربات اینستاگرامی به کاربران اجازه میدهد تا با لاگین کردن با حساب اینستاگرامی خود در آنها از امکاناتی که سازندگان ربات در اختیارشان قرار داده استفاده کنند. از فالوو کردن ها با هدف فالوو بک تا ارسال دایرکت , لایک کردن و ارسال کامنت برای پست سایر کاربران که در هدفمندی های خاصی از طریق هشتگ , جنسیت , موقعیت جغرافیایی و .. از جمله امکانات ربات های اینستا میباشد.
البته اینستاگرام با فعالیت بالای ربات ها برای فالووبک نامتعارف مخالف است و در صورتیکه ربات ها تنظیمات صحیحی و مناسبی نداشته باشند حساب اینستاگرامی کاربران را مسدود میکند. با این حال ربات های اینستاگرامی به یکی از ابزار بزرگ بازاریابی شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
آموزش رایگان ساخت ربات اینستاگرام با php |برنامه نویسی ربات اینستاگرام

ساخت ربات اینستاگرام

در این وب سایت ما سعی کرده ایم ساخت ربات اینستاگرام را از برنامه نویسان  سطح مبتدی شروع کنیم و به پیشرفته ختم کنیم.

آموزش رایگان ساخت ربات اینستاگرام

کلیه دروه های آموزشی در این وب سایت رایگان میباشد.

برنامه نویسی ربات اینستاگرام

این آموزش ها برای برنامه نویسی ربات اینستاگرام محیا شده است . و فقط عزیزانی که به یک زبان برنامه نویسی اگاهی کامل دارند متوجه این آموزش ها میشوند.

ربات اینستاگرام با php

ربات های اینستاگرامی که ما اموزش نوشتنشان را داده ایم همگی با زبان برنامه نویسی php نوشته شده است.

اینستاگرام هر روز محبوب تر

اینستاگرام نرم افزاری است که بر مبنای شبکه های اجتماعی ایجاد شده و به کاربران این امکان را می دهد تا عکس های خود را و کلیپ های نهایتا یک دقیقه ای خود را با دیگران به اشتراک بگذارند لایک بگیرند و نظرات دیگر کاربران را ببینند . اپدیت های جدید و امکانات بی نظیری که دائما به این برنامه اضافه می شود باعث شده تا خیلی زود کاربران میلیونی در جهان پیدا بکند. تعداد کاربران اینستاگرام در جهان از 800 میلیون نفر عبور کرده است و در ایران تعداد کاربران اینستاگرام حدودا 8 میلیون نفر است.

اینستاگرام به فکر برنامه نویسان

اینستاگرام فرصتی در اختیار کاربران خود قرار داده تا بتوانند اپلیکیشن هایی را بر مبنای کارکرد اینستا بسازند و آن را توسعه دهند. اپلیکیشن هایی که ساخته می شود همانند برنامه ی اینستاگرام این امکان را به کاربر می دهد تا لاگین کند به برنامه کاربران دیگر را فالو کند پست ها را مشاهده و لایک کند و کامنت بگذارد و دیگر امکاناتی که شما می توانید برای کاربر فراهم کنید

ازکجا باید شروع کرد

برای شروع می بایست که شما ابتدا یک اکانت اینستاگرام داشته باشید اگر تا به الان ثبت نام نکرده اید از این ادرس یک اکانت ایجاد کنید : www.instagram.com

api اینستاگرام

تمام مستندات و اطلاعات مربوط به api های اینستا که برای ساخت ربات و اپلیکیشن مورد استفاده قرا می گیرد در آدرس زیر موجود است:

www.instagram.com/developer

در قسمت گوشه ی سمت راست بالای صفحه گزینه log in وارد اکانت خود شوید .

گزینه manage clients  در بالای صفحه برای ایجاد یک برنامه جدید است.

در صفحه جدیدی که باز شده registee a new client را بزنید تا فرم ایجاد برنامه برای شما نشان داده شود .

تمام فیلد های این فرم را به دقت پر کنید تا اپلیکیشن شما ایجاد شود و اینستاگرام کد cliend id در اختیار شما میگذارد.

توجه داشته باشید که اپلیکیشن شما در ابتدا در حالت sandbox خواهد بود یعنی این که فقط بر روی تعدادی کاربر خاص که شما معرفی کرده اید کار میکند

برای این که بتوانید برنامه ی خود را سراسری کنید باید یک درخواست دیگر برای اینستاگرام ارسال کنید .با نهایت احترام

منبع: دپارتمان تبلیغات شبکه اجتماعی

دانشنامه کسب و کار

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله